Jul. 26th, 2017 12:42 am

Куди і чого

homo_feriens: (?)
[personal profile] homo_feriens
Не спиться дуже.
Заняття різною фігнею - це ж для нас. А скажіть, хто може сказати, що добре знає Київ та околиці? Визначите точно місця (райони, вулиці)?..

Read more... )
terwik: (Default)
[personal profile] terwik
Повертався з парку, зустрів дивних пташок, чи то качок, чи то ні. Якщо дивитися з такого ракурсу, то щось взагалі для мене дивне.
IMG_1612

Щоправда, коли попливли, почали більше нагадувати на качок-підлітків.
IMG_1615

Хоча дзьоб, якийсь загострий для типових крякв.

І ще тут же, вже пройшов місток, просте чую, щось десь активно чавкає. Почав розглядатися по сторонам, цікаво ж, в кінці кінців побачив ще таку тваринку
IMG_1621

Цікаво, це ондатра, чи таки трушний бобер?
Тваринка цілком собі пофігістично ставилася до якихось двуногих, які втикали на неї з суходолу і цілком собі позувала, я навіть відео зняв.

zvir from Terwik on Vimeo.А насправді це я відтягую момент, бо вже давно треба одну тематику закінчити і я хочу розповісти-показати як неправильно ) треба відвідувати одне місто і як мало при цьому можна побачити з купи всього цікавого, що там є. Проте мені чогось це категорично робити не хочеться, а оскільки я собі запланував то показати, то і із-за цього не пишуться пости про інші місця. Такоє...
bytebuster: (GangnamCat)
[personal profile] bytebuster
Пропустив, що ролик PSYsereje перетнув позначку 100,000 переглядів. Це вже другий ролик, який подолав цей рубіж (першим був Peremen Style) :)

bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Чорне море ще всміхнеться

 На тимчасово-окупованому фашистами Криму втричі скоротилися площі виноградників

У своїй сторонці

 На Київщині запустили приватну сонячну електростанцію. Вона складається з 22,2 тисяч сонячних модулів і займає територію площею 13 гектар.
 Кабмін остаточно вирішив ліквідувати авіаконцерн "Антонов" у зв'язку з переходом всіх його підприємств до складу оборонного концерну "Укроборонпром".

Назустріч Нюрнберґу

 Європейський суд з прав людини, розташований у Страсбурзі, виніс перше рішення за скаргою рашиста проти України, пов’язану із втратою контролю уряду над частиною території Луганської області.
Скарга була подана ув’язненим Олександром Хлебіком, який відбуває покарання за звинуваченням у кількох злочинах, в тому числі бандитизмі та збройних пограбуваннях. Він був засуджений в квітні 2013 року одним із судів Луганської області, та отримав вирок – 8 років та 9 місяців ув’язнення, яке відбуває у в’язниці міста Старобільськ Луганської області.
Ув’язнений Хлебік позивався у Страсбурзі до України – він стверджував, що держава порушила його право на здійснення чесного правосуддя у прийнятний часовий період.
Судді Європейського суду з прав людини одноголосно визнали, що Україна не відповідальна за наслідки втрати контролю над територією Луганської області. Взявши до уваги докази Києва щодо того, що Україна доклала всіх зусиль для отримання матеріалів справи, надала позивачеві можливість зустрітися з омбудсменом, а також аргументи про те, що проведення нового розслідування щодо звинувачень проти Хлебіка без доступу до матеріалів справи не є можливим, ЄСПЛ вирішив, що Україна не порушила конвенцію.

Read more... )
Jul. 25th, 2017 07:46 pm

ИДИТЕ НАХУЙ

bytebuster: (Celentano1)
[personal profile] bytebuster
Сергей Кулаков: ИДИТЕ НАХУЙ (via)

- Вы не подписываете ассоциацию и дружите с нами. Никаких Евросоюзов.
- Идите нахуй.
- Украины после Майдана больше нет! Львов отдаем Польше, остальное нам. Страна 404. Хе-хе.
Идите нахуй.
- Федерализация!
- Идите нахуй. 
- Тогда Новороссия! Девять областей нам! Остальное, так уж и быть, пусть останется Украиной. Тупые хохлы.
Идите нахуй.
- Тогда две республики в границах Донецкой и Луганской областей с широкими полномочиями! Право вето на вступление в НАТО и в ЕС! Мы очень хитрые!
- Идите нахуй.
- Ну тогда республики в рамках ныне контролируемой территории, но всё-таки с правом вето! Вот мы вам Конституцию придумали, почитайте.
- Идите нахуй.
- О! Малороссия! Это как Украина, но только внеблоковое государство.
- Идите нахуй.

--------------- МЫ СЕЙЧАС ЗДЕСЬ--------------------------

- Ну хорошо, забирайте свой Донецк с Луганском, но про Крым забудьте. Крым - сакральный, там чото с православием и российско-советским князем Владимиром связано.
- Идите нахуй.
- Ладно, забирайте и Крым, но платить мы ничего не будем. Мы же просто хотели прекратить гражданскую войну...
Идите нахуй.
- НУ ПОЧЕМУ СРАЗУ НАХУЙ?!?!? ВОТ КАК С ВАМИ РАЗГОВАРИВАТЬ?!?!? Ладно уже, пишите сколько мы там должны... И перестаньте нас нахуй уже посылать, мы великие.
- Ну ладно. Идите в пизду. Вот счёт.
bytebuster: (Farang)
[personal profile] bytebuster
Перепост допису [personal profile] tranquiler: Найдовша скоромовка у світі
У меня в ЖЖ это было, но сейчас напомнили снова...
bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
 Павло Правий: Акція «привези Агєєву маму» як на мене майже ідеальна у виконанні. Чудовий приклад маленької перемоги в інформаційній війні.
Ютуб забито кадрами пані Агєєвої яка плаче примовляючи: «Я думала що тут все інакше».
«Інакше» - це значить не так, як розповідають «Звезда» ОРТ і Кисельов. «Інакше» - це маленький когнітивний дисонанс у тих росіян які це подивляться. А вони подивляться. Багато хто з них подивиться. І Європа подивиться бо усе це дійство відбувалося за купи іноземних журналістів.
Ми потроху вчимося працювати в інформаційному просторі. Ми ламаємо те, що вибудовує Кремль. Потихеньку і ззовні непомітно.

 Ирина Коротыч: Старобельская рапсодия в стандартах бибиси
Дело в том, что история с Агеевым, вернее, сценарий освещения этой истории, кажется мне определённо знакомым. И именно по этому сценарию отрабатывала рф в случае, скажем, с Савченко, до бесконечности повышая медийность персонажа и тем самым - его ценность при обмене. С учётом того, что мы радостно заглотили наживку и старательно играли в ту же сторону, получилось у них отлично, достойно для подражания. И вот сейчас я с удовлетворением вижу, что наши перехватили инициативу и работают по готовому шаблону. И лучше, чем вовлечь в дело "несчастную мать", и придумать было сложно.
Это не первый сериал, который мы смотрим. Это поначалу, когда нам всё было в новинку, можно было искренне вовлекаться в мыльные страдания. Сейчас это всё лишнее. Не тратьте эмоции. Помните, что сейчас вы наблюдаете работу по сценарию. Если вам кажется, что вот этой доброжелательной готовностью организовать встречу наша страна демонстрирует слабость - вспоминайте про сценарий. Это убережёт от гнева, от обиды, от ярости. Главная задача - повысить ценность Агеева (о, золотые стандарты бибиси!) для обмена.
И помните - мы уже видели этот сериал.

Read more... )
Jul. 25th, 2017 06:46 pm

Анекдотці

bytebuster: (Default)
[personal profile] bytebuster

На самом деле, кроме вентилятора у Карлсона были и другие насадки.

Хотелось бы быть похожим на античную статую: широкие плечи, пресс, накачанные ноги. Но пока у меня есть только виноград и маленький пенис.

Когда вы натягиваете один носок на левую ногу, второй автоматически становится правым. Причём моментально, независимо от расстояния между вашими ногами. Это и есть суть квантовой запутанности.

Первый день диеты: убрала из дома всю вредную еду. Это было капец как вкусно.

Бесят эти позёры в джинсах с дырами на коленях.
Никто не поверит, что вы так много молитесь, никто!

Актеры в советских фильмах с каждым годом играют все лучше.

В глубине души каждая русская баба хочет работать в муниципальном учреждении и чтобы вас много, а я одна.

Последний час на работе всегда самый сложный потому что делать ты уже ничего не хочешь, а нужно, потому что предыдущие восемь ты пил чай.

Театр. Постановка пьесы Чехова в новом стиле.
На сцене героиня персонажу делает минет. Зал в тишине молча смотрит. Через 10 минут встает пожилая театралка и произносит:
- Милочка, ну что вы чавкаете, ЭТО ЖЕ ЧЕХОВ!

Хороший асфальт на дороге не валяется.

– Ты девственница?
– Ну, с одной стороны да.

Мне кажется, когда тело по утрам потягивается - это оно инстинктивно пытается себе что-то сломать, чтобы никуда не идти.

Как говорят шотландцы: "Пошли дурака за скотчем — он и принесет липкую ленту"

Если животные не хотят быть съеденными, то почему они сделаны из еды?..

Лучший ответ на вопрос: "Кто ж тебе в старости подаст стакан воды?!" - "Дворецкий".

Если запустить книгу Стивена Хокинга через говорилку в компе, то получится, как будто он сам лично тебе читает свою книгу. Не благодари.

bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московсько-арапський тероризм

 Трамп підтвердив припинення підтримки сирійської опозиції My two cents // Повна руйнація ролі США на Близькому Сході виглядає саме так. Сподіваюся, московські терористи хоча-б заплатили Трампові за це, бо хочеться вірити, що це було зроблено не унаслідок фатальної тупості.

Трампіада

My two cents // Схоже, наші спроби примусити Трампа виконувати Конституцію США — платити податки, не красти, не брехати і не отримувати гроші від всесвітніх терористів — дають результати. Ось цей вскукарєк я сприймаю особисто як визнання моїх власних заслуг:
@realDonaldTrump 17:03 - 25 лип. 2017:
Ukrainian efforts to sabotage Trump campaign - "quietly working to boost Clinton." So where is the investigation A.G. @seanhannity
My two cents // A.G. = Attorney General = Генпрокурор Джефф Сейшенз. Тобто, у викривленому сознанії Трампа, Україна підсадила спеціально тренованого в СБУ Генпрокурора США, щоб та відкрила слідство проти Трампа. :) Трошки подробиць на DW
 Washington Post розвіяв міф про схожість контактів штабу Демократів з Україною і команди Трампа з терористичною мокшанью.
В першу чергу, Мокшань вважається ворогом США, в той час як Вашингтон вважає Україну союзником.
Друга серйозна відмінність полягає в тому, що у випадку з москвинням, американські розвідувальні служби дізналися, що Терорист№1 особисто віддав наказ на втручання у вибори в США, в той час як у випадку з Україною подібного «вертикального наказу» підтримувати передвиборну кампанію Хілларі Клінтон не було.

Read more... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
[personal profile] bytebuster
У коментарях, як завжди, оголошується перепис старпьорів, як я. :-)

Jul. 25th, 2017 05:26 pm

Картинка of the Day

bytebuster: (GangnamCat)
[personal profile] bytebuster
на древнем хипстерском погосте
среди неоновых могил
старушек стайка пьёт мартини
под добрый старенький дабстеп

© silaev-a


От ви смієтеся, а сучасні дівчата у старості виглядатимуть десь так:

Jul. 25th, 2017 05:06 pm

Whining

bytebuster: (Villeret)
[personal profile] bytebuster
Дійшло, що «Вулиця В'язів» (Elm Street) — це взято з назви вулиці у Далласі, штат Техас, на якій було вбито Джона Кеннеді.

Ще подумав.
Друзі, а накидайте посилань на українських оглядачів (політичних, економічних, а може, і айтішних), які дописують українською або англійською?
Вирішив серйозно «пяратрахіваць» свої джерела і те, що опиняється у дайджестах «Блогосфера про війну».

Бо щось мене почина вкурвлювати. А починати, як відомо, треба з самого себе.
Технічні умови — наявність RSS. Якщо без-RSS-ний Хвейсбук, то має бути реально цікаве джерело, бо користування ним незручно, та ще й із негативним прогнозом.

І ще, заздалегідь перепрошую російськомовних френдів, що я менше читатиму вас і менше коментуватиму.
[personal profile] nazavzhdy
Тим часом фронт не спить - заснеш тут, якже...
І ми продовжуємо теж спати в піввуха, півока, півмозку - доки друга половина мозгу звично думає чотирьохрічну думу - а де ж на те усе нам взяти грошей?
З 13-14 років думає той бідний мозок. І десь же бере.
А де саме беремо ми гроші на фронтове ТРЕБА - то наш з вами секрет. Такий великий, спільний і відомий всім.

Поєхалі по спискам потреб на сьогодні!
(місцями - на позавчора)

АВТОМОБІЛЬНО-ГОСПОДАРЧИЙ СПИСОК:

вогнегасник в машину, 2 шт
динамометричний ключ 50 кгс*м (500 Н*м), 1 шт
лебідка 1.5-2.5 т, 1 шт
лінійка ПСК-ЛГ, діапазон вимірів 1050-1340мм, 1480-1820 мм, 1 шт
автомобільні інструменти (ЗІЛ, КАМАЗ), 3 комплекти
зарядний пристрій на Read more... ) (салона), 1 шт

Мерседес Вито 2008 г.в. санітарний:
проблема в АКПП

Список зведений, пункти його потрібні в трьох секторах.
не питайте, чому того всього нема на складах - але можете повірити, командири вибивають з тиловиків усе як можуть.

Тут слово "вибивають" вжито у метафорічному значенні - а жаль...

Як бачите, запити серйозні, труси-носки ніхто не просить, а хто попросить - ми дзвонимо тим волонтерам, які мають давні зв"язки з носочно-труселявими поставками. І просимо їх заткнути тую трусяву дірку.
Вареників, огірків, закруток, всякого варіння у списку теж нема - хлопці і самі можуть щось собі купити з додаткового раціону. а як не можуть - ми знову звертаємось до партнерів, які знають, де взяти продуктів, і просимо заткнути їх цю дірку.

І ми уклінно дякуємо тим партнерам. Ми дякуємо такій обставині, що волонтери різні, і вони потрібні різні. Хтось привезе хлопцям їсти, хтось тепловізор, хто труселя, і все це буде важливо - а ми ось вибрали залізо. Та інші побутов- господарчі важливі речі.
Ми вибрали також оптику та електроніку. Але про це в наступних постах.
Поки що ж знову дякую вам, люди, і знову прошу допомоги.

Наші рахунки завжди знаходяться на цій сторінці https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324
вони незмінні вже четвертий рік.

Ну, а репост - теж допомога. Ви знаєте...
Ваша Діана та Ф.О.Н.Д.


https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1496371590423537

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
[personal profile] 0rest
 

п
.с. оці 1250 долярів на брата - це сукупне багатство дежрави. До багатства людини не має ні найменшого відношення. Хіба, як зрозуміло, потенційно.
Ситуація вірна для усіх держав. Які є, на сьогоднішній день, основними структурами-паразитами, що паразитують на громадській та приватній власності.
Організовані злочинні угруповання, що стоять за цими "державами" - і є джерело усього зла. Саме вони і будуть ліквідовані. А з ними - і побічний продукт їхнього існування - їбуча злодійська "цивілізація"!
[personal profile] 0rest
Виступає партійний лектор у сільському залі:
- Искусственный интеллект сделает в будущем нашу жизнь лучше, - каже. Голос з залу: 
- А нашу?

А тепер по суті: ви сьогодні, бляді, не можете елементарні речі організувати: громадські туалети в містах побудувати, або помити, наприклад. Вам, блядям, штучний інтелект дати? 
Можна, звичайно. Але вигляд у нього буде малосимпатичний вам. Бульдозера. Функціонально довершеної форми.

п.с. а міг, міг бути трактор. Ну але шо я вам пораджу, як ви ідіоти..
Jul. 25th, 2017 10:03 am

Facepalm of the Day

bytebuster: (Electric Hair)
[personal profile] bytebuster
Хто-небудь знає, як припинити ревіти уголос? Аукційний дім Nate D. Sanders Auctions виставив на торги малюнок президента США Дональда Трампа, зроблений ним у 2005 році на благодійному заході.
На малюнку присутні обриси Нью-Йорка, у центрі композиції розташований хмарочос Trump Tower. My two cents // Це ж хтось упізнав по силуету, так? :)))

Read more... )
Page generated Jul. 26th, 2017 04:47 am
Powered by Dreamwidth Studios